Item Content Class

Andrea ThÜler

Dailininkė, meno terapeutė, Aura-Somos® dėstytoja, ... įprasmintoja (sense-maker) iš Šveicarijos.

Andrea ThÜler apie save...

Gimiau 1956 m. gruodžio 27 d. Šveicarijoje. Esu ištverminga žemiška Ožiaragė su jausminiu-emociniu Skorpiono ascendentu. Vadinu save profesionalia „įprasmintoja“, nes niekuomet neradau geresnio žodžio, apibūdinančio mano profesiją ir tai, ką bandau daryti. 17 metų intensyviai dirbau su mažais vaikais kaip pedagogė, ugdydama jų dvasinius ir holistinius gebėjimus. Pasiilgusi bendravimo su suaugusiais, studijavau antroposofinę meno terapiją, mokiausi reinkarnacijų terapijos, nuo 1991 m. praktikuoju Aura-Somą® ir mokausi pas  šamaną, Amerikos indėną. 1994 m. tapau laisva menininke, meno ir spalvų terapeute bei Aura-Somos® dėstytoja. Po 2000 m. gamtoje patirtų išgyvenimų vedu šamaniškas „keliones“ po gamtos simbolius ir jos esmę.

Savo darbo stilių apibūdinčiau kaip neįprastą, nes elgiuosi su studentais ne kaip su „terapiniais atvejais“, bet kaip su draugais. Aš pati dalyvauju procese, kurį vedu, kad galėčiau jausti, suprasti, liesti – suvokiu, kad objektyvumo pasaulyje nėra, ir, kadangi man buvo duota tiek daug nuostabių patyrimų, tikiu savo intuicija ir leidžiu, kad mano jausmai ir emocijos būtų matomos!

Vedami seminarai

 „Deivės pasaulio“ kvietimu Andrea Thüler veda kūrybiškumo ugdymo, meno terapijos, antroposofinės pedagogikos, Aura-Somos ir šamaniškų praktikų seminarus:

  1. „Mano siela — gamta“,
  2. „Asmeninė mandala“,
  3. „Personų mandala“,
  4. „Norų medis“,
  5. „Kūrybiški Aura-Somos balansinių aliejų skaitymo ir naudojimo būdai“,
  6. „Giedantis paukštis, riaumojantis automobilis:  vizijos kelionė mieste“.