Item Content Class

Aromaterapinių procedūrų ir produktų kūrimas

 

Kosmetikos ir grožio salonams, masažo kabinetams, SPA centrams ir sanatorijoms siūlome profesionalias konsultacijas ir rekomendacijas, organizuojant aromaterapines procedūras ir paslaugas.

Pagal užsakovo pageidavimus sudarome aromaterapinių procedūrų programą, sukuriame ir moksliškai pagrindžiame kiekvienos procedūros technologiją. Sudarome ir aprašome aromaterapinių produktų receptus, gaminame produktus iš aukščiausios kokybės ekologiškų medžiagų. Kuriame eterinių aliejų sinergijas iš aukščiausios kokybės natūralių eterinių aliejų ir konsultuojame jų naudojimo klausimais.

Užsakovui pageidaujant, vedame seminarus darbuotojams ir aptarnaujančiam personalui, supažindiname su aromaterapijos pagrindais, medžiagomis ir vartojimo būdais. Vedame seminarus įvairių profesijų atstovams, turintiems skirtingą kvalifikaciją aromaterapijos srityje: tiek pradedantiesiems, tiek profesionaliems medikams, masažuotojams, kosmetikams.

Siūlome profesionalias „aukštosios aromaterapijos“ konsultavimo paslaugas, pagrįstas medicinos, farmakologijos, chemijos, botanikos, psichologijos ir kosmetologijos žiniomis, įgytomis per daugybę metų garsiausiose aromaterapijos mokymo įstaigose Anglijoje ir Prancūzijoje (žr. Apie mus).

Dėl informacijos ir konsultacijų prašome skambinti tel. 8 686 04 860 (Dalia), arba rašyti: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.